• slide: ns113hg
  • slide: lan_utp
  • slide: ns010
  • slide: ns015r
  • slide: ns125
  • slide: ns126slim
  • slide: koncentryczny
  • slide: ns100
photo: thumbs/1/1novisat_biuro_p6dzkepv.jpg

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku Polskim i zagranicznym
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie  oferty i doradztwo dla klienta w oparciu o jego potrzeby
  • Osiąganie złożonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju oferty produktowej firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ( techniczne, elektrotechniczne)
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie o podobnym profilu
  • Znajomość zagadnień z zakresu okablowania strukturalnego ( sieci TV,CCTV, sieci LAN, sieci światłowodowe)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami;
  • Gotowość do obywania podróży służbowych w Polsce
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość firm z branży elektrycznych, elektrotechnicznych,
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Stabilizację zawodową
  • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w dobrze zorganizowanym zespole

CV z klauzulami zawartymi w załączniku proszę przesłać na adres : novisat@novisat.pl

kontakt

tel: +48 71 799 09 34
  +48 71 338 02 91

fax: +48 71 338 02 38

email novisat@novisat.pl
  www.novisat.pl
logo conotech